TNPW080554K9BEEN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW080554K9BEEN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW080554K9BEEN
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 54.9K OHM 0.1% 1/5W 0805
Fitxak: 1.TNPW080554K9BEEN.pdf2.TNPW080554K9BEEN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
TNPW080554K9BEENren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW080554K9BEEN fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 54.9K OHM 0.1% 1/5W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 285031 pcs Datuen fitxa 1.TNPW080554K9BEEN.pdf2.TNPW080554K9BEEN.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series TNPW e3 Erresistentzia 54.9 kOhms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 541-1898-2
TNPW0805 54K9 0.1% T9 E52 E3
TNPW080554K9BEEN-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 54.9 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film