TNPW08052K15FEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW08052K15FEEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW08052K15FEEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.15K OHM 1% 1/5W 0805
Fitxak: 1.TNPW08052K15FEEA.pdf2.TNPW08052K15FEEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
TNPW08052K15FEEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW08052K15FEEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.15K OHM 1% 1/5W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1481914 pcs Datuen fitxa 1.TNPW08052K15FEEA.pdf2.TNPW08052K15FEEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series TNPW e3 Erresistentzia 2.15 kOhms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.15 kOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Konposizio Thin Film