TNPW08052K05BYTA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW08052K05BYTA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW08052K05BYTA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.05K OHM 0.1% 1/8W 0805
Fitxak: TNPW08052K05BYTA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TNPW08052K05BYTAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW08052K05BYTA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.05K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 281114 pcs Datuen fitxa TNPW08052K05BYTA.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series TNPW Erresistentzia 2.05 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.05 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film Konposizio Thin Film