TNPW08051K60BETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW08051K60BETA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW08051K60BETA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.6K OHM 0.1% 1/8W 0805
Fitxak: TNPW08051K60BETA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TNPW08051K60BETAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW08051K60BETA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.6K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 280192 pcs Datuen fitxa TNPW08051K60BETA.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series TNPW Erresistentzia 1.6 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak TNPW0805 1K6 0.1% T9 RT1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Military
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.6 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film