TNPW080512K1FETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW080512K1FETA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW080512K1FETA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 12.1K OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: TNPW080512K1FETA.pdf
  • Mezua
TNPW080512K1FETAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW080512K1FETA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 12.1K OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1437379 pcs Datuen fitxa TNPW080512K1FETA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series TNPW Erresistentzia 12.1 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate -
Deskribapen zehatza 12.1 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film Konposizio Thin Film