TNPW0805100RBYEN
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW0805100RBYEN
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena TNPW0805 100R 0.1% T-13 E52 E3
Fitxak: TNPW0805100RBYEN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
TNPW0805100RBYENren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW0805100RBYEN fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena TNPW0805 100R 0.1% T-13 E52 E3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 239325 pcs Datuen fitxa TNPW0805100RBYEN.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series TNPW e3 Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 541-9838-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Konposizio Thin Film