TNPW060364R9DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW060364R9DETA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW060364R9DETA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 64.9 OHM 0.5% 1/10W 0603
Fitxak: TNPW060364R9DETA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
TNPW060364R9DETAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW060364R9DETA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 64.9 OHM 0.5% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1443448 pcs Datuen fitxa TNPW060364R9DETA.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Series TNPW Erresistentzia 64.9 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate -
Deskribapen zehatza 64.9 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film Konposizio Thin Film