TNPW0603243KBETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0603243KBETA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW0603243KBETA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 243K OHM 0.1% 1/10W 0603
Fitxak: TNPW0603243KBETA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
TNPW0603243KBETAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW0603243KBETA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 243K OHM 0.1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 260160 pcs Datuen fitxa TNPW0603243KBETA.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Series TNPW Erresistentzia 243 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak TNPW0603 243K 0.1% T9 RT1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Military
Failure Rate - Deskribapen zehatza 243 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film