TNPW04028K35BEEP
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW04028K35BEEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW04028K35BEEP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 8.35K OHM 0.1% 1/10W 0402
Fitxak: 1.TNPW04028K35BEEP.pdf2.TNPW04028K35BEEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
TNPW04028K35BEEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW04028K35BEEP fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 8.35K OHM 0.1% 1/10W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 550696 pcs Datuen fitxa 1.TNPW04028K35BEEP.pdf2.TNPW04028K35BEEP.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series TNPW e3 Erresistentzia 8.35 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 8.35 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Konposizio Thin Film