TNPW040261K2BYED
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW040261K2BYED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW040261K2BYED
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 61.2K OHM 0.1% 1/10W 0402
Fitxak: 1.TNPW040261K2BYED.pdf2.TNPW040261K2BYED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
TNPW040261K2BYEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW040261K2BYED fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 61.2K OHM 0.1% 1/10W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 363548 pcs Datuen fitxa 1.TNPW040261K2BYED.pdf2.TNPW040261K2BYED.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series TNPW e3 Erresistentzia 61.2 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 61.2 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Konposizio Thin Film