TNPW04023K60BETD
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW04023K60BETD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW04023K60BETD
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 3.6K OHM 0.1% 1/16W 0402
Fitxak: 1.TNPW04023K60BETD.pdf2.TNPW04023K60BETD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
TNPW04023K60BETDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW04023K60BETD fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 3.6K OHM 0.1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 360216 pcs Datuen fitxa 1.TNPW04023K60BETD.pdf2.TNPW04023K60BETD.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series TNPW Erresistentzia 3.6 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak TNPW0402 3K6 0.1% T9 RT7
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Military
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.6 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Military Thin Film