TNPW0402301RBYTD
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0402301RBYTD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW0402301RBYTD
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 301 OHM 0.1% 1/16W 0402
Fitxak: 1.TNPW0402301RBYTD.pdf2.TNPW0402301RBYTD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
TNPW0402301RBYTDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW0402301RBYTD fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 301 OHM 0.1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 153350 pcs Datuen fitxa 1.TNPW0402301RBYTD.pdf2.TNPW0402301RBYTD.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series TNPW Erresistentzia 301 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate -
Deskribapen zehatza 301 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Military Thin Film Konposizio Thin Film