TNPW04022K49BYEP
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW04022K49BYEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW04022K49BYEP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena TNPW0402 2K49 0.1% T-13 EP1 E3
Fitxak: 1.TNPW04022K49BYEP.pdf2.TNPW04022K49BYEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
TNPW04022K49BYEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW04022K49BYEP fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena TNPW0402 2K49 0.1% T-13 EP1 E3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 172562 pcs Datuen fitxa 1.TNPW04022K49BYEP.pdf2.TNPW04022K49BYEP.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series TNPW e3 Erresistentzia 2.49 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 541-4428-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.49 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film