TNPU0805576RAZEN00
Dale / VishayDale / Vishay
TNPU0805576RAZEN00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPU0805576RAZEN00
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 576 OHM 0.05% 1/8W 0805
Fitxak: TNPU0805576RAZEN00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
TNPU0805576RAZEN00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPU0805576RAZEN00 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 576 OHM 0.05% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66502 pcs Datuen fitxa TNPU0805576RAZEN00.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series TNPU Erresistentzia 576 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 576 Ohms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Konposizio Thin Film