TMC02540R00FE02
Dale / VishayDale / Vishay
TMC02540R00FE02 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMC02540R00FE02
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 40 OHM 1% 25W
Fitxak: TMC02540R00FE02.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TMC02540R00FE02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMC02540R00FE02 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 40 OHM 1% 25W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9572 pcs Datuen fitxa TMC02540R00FE02.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Series TMC
Erresistentzia 40 Ohms Energia (Watts) 25W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak TMC-25-40-1%
TMC25-40
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.561" (14.25mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 40 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor