TMC010220R0FE02
Dale / VishayDale / Vishay
TMC010220R0FE02 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMC010220R0FE02
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 220 OHM 1% 12.5W
Fitxak: TMC010220R0FE02.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
30 pcs
  • Mezua
TMC010220R0FE02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMC010220R0FE02 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 220 OHM 1% 12.5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5882 pcs Datuen fitxa TMC010220R0FE02.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Series TMC
Erresistentzia 220 Ohms Energia (Watts) 12.5W