TMC00512R00FE02
Dale / VishayDale / Vishay
TMC00512R00FE02 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMC00512R00FE02
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 12 OHM 1% 7.5W
Fitxak: TMC00512R00FE02.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TMC00512R00FE02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMC00512R00FE02 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 12 OHM 1% 7.5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9815 pcs Datuen fitxa TMC00512R00FE02.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Series TMC
Erresistentzia 12 Ohms Energia (Watts) 7.5W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak TMC-5-12-1%
TMC5-12
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.51mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 12 Ohms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor