TFPT1206L2201FM
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT1206L2201FM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TFPT1206L2201FM
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR PTC 2.2K OHM 1% 1206
Fitxak: TFPT1206L2201FM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
TFPT1206L2201FMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TFPT1206L2201FM fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena THERMISTOR PTC 2.2K OHM 1% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 196840 pcs Datuen fitxa TFPT1206L2201FM.pdf
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Series TFPT
Erresistentzia Tolerantzia ±1% Erresistentzia @ 25 ° C 2.2 kOhms
Energia - Max 125mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza PTC Thermistor 2.2 kOhms 1206 (3216 Metric)