TFPT0805L2000FM
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT0805L2000FM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TFPT0805L2000FM
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR PTC 200 OHM 1% 0805
Fitxak: TFPT0805L2000FM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
TFPT0805L2000FMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TFPT0805L2000FM fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena THERMISTOR PTC 200 OHM 1% 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 127086 pcs Datuen fitxa TFPT0805L2000FM.pdf
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Series TFPT
Erresistentzia Tolerantzia ±1% Erresistentzia @ 25 ° C 200 Ohms
Energia - Max 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza PTC Thermistor 200 Ohms 0805 (2012 Metric)