SR5R0200FE66
Dale / VishayDale / Vishay
SR5R0200FE66 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SR5R0200FE66
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 1% 5W RADIAL
Fitxak: SR5R0200FE66.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SR5R0200FE66ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SR5R0200FE66 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.02 OHM 1% 5W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101077 pcs Datuen fitxa SR5R0200FE66.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.065" Dia x 0.800" L (1.65mm x 20.32mm)
Series SR Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 541-3945
SR5R0200FE66-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 1.000" (25.40mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Current Sense Wirewound