RWR89SR392FSBSL
Dale / VishayDale / Vishay
RWR89SR392FSBSL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR89SR392FSBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.392 OHM 3W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR89SR392FSBSL.pdf
  • Mezua
RWR89SR392FSBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR89SR392FSBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.392 OHM 3W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 13428 pcs Datuen fitxa RWR89SR392FSBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±650ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Erresistentzia 392 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR89SR392FSBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 392 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound