RWR89S3010FMB12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR89S3010FMB12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 301 OHM 3W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR89S3010FMB12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RWR89S3010FMB12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR89S3010FMB12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 301 OHM 3W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 24701 pcs Datuen fitxa RWR89S3010FMB12.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Erresistentzia 301 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR89S3010FMB12-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 301 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound