RWR89S2370FSS70
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR89S2370FSS70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 237 OHM 3W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR89S2370FSS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RWR89S2370FSS70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR89S2370FSS70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 237 OHM 3W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 24011 pcs Datuen fitxa RWR89S2370FSS70.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Erresistentzia 237 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR89S2370FSS70-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 237 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound