RWR89S2261FSS70
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR89S2261FSS70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.26K OHM 3W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR89S2261FSS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RWR89S2261FSS70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR89S2261FSS70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.26K OHM 3W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 27561 pcs Datuen fitxa RWR89S2261FSS70.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Erresistentzia 2.26 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR89S2261FSS70-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 2.26 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound