RWR89S2001FRBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR89S2001FRBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2K OHM 3W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR89S2001FRBSL.pdf
  • Mezua
RWR89S2001FRBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR89S2001FRBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2K OHM 3W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 20722 pcs Datuen fitxa RWR89S2001FRBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Erresistentzia 2 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR89S2001FRBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 2 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound