RWR89S2000BSBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR89S2000BSBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 200 OHM 3W 0.1% WW AXIAL
Fitxak: RWR89S2000BSBSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Mezua
RWR89S2000BSBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR89S2000BSBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 200 OHM 3W 0.1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7107 pcs Datuen fitxa RWR89S2000BSBSL.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Erresistentzia 200 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR89S2000BSBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 200 Ohms ±0.1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound