RWR89S1000DMRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR89S1000DMRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 3W 0.5% WW AXIAL
Fitxak: RWR89S1000DMRSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RWR89S1000DMRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR89S1000DMRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 100 OHM 3W 0.5% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10962 pcs Datuen fitxa RWR89S1000DMRSL.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR89S1000DMRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 100 Ohms ±0.5% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound