RWR89N1001FSBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR89N1001FSBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1K OHM 3W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR89N1001FSBSL.pdf
  • Mezua
RWR89N1001FSBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR89N1001FSBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1K OHM 3W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10316 pcs Datuen fitxa RWR89N1001FSBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR89N Erresistentzia 1 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR89N1001FSBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 1 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound