RWR84S8451DPBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR84S8451DPBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 8.45K OHM 7W 0.5% WW AXIAL
Fitxak: RWR84S8451DPBSL.pdf
  • Mezua
RWR84S8451DPBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR84S8451DPBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 8.45K OHM 7W 0.5% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4736 pcs Datuen fitxa RWR84S8451DPBSL.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR84S Erresistentzia 8.45 kOhms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR84S8451DPBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 8.45 kOhms ±0.5% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound