RWR84N1580FSRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR84N1580FSRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 158 OHM 7W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR84N1580FSRSL.pdf
  • Mezua
RWR84N1580FSRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR84N1580FSRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 158 OHM 7W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4745 pcs Datuen fitxa RWR84N1580FSRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR84N Erresistentzia 158 Ohms
Energia (Watts) 7W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR84N1580FSRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 158 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound