RWR84N1300FSB12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR84N1300FSB12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 130 OHM 7W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR84N1300FSB12.pdf
300 pcs
500 pcs
  • Mezua
RWR84N1300FSB12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR84N1300FSB12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 130 OHM 7W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4306 pcs Datuen fitxa RWR84N1300FSB12.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR84N Erresistentzia 130 Ohms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR84N1300FSB12-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 130 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound