RWR82SR130FSBSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR82SR130FSBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.13 OHM 1.5W 1% AXIAL
Fitxak: RWR82SR130FSBSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RWR82SR130FSBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR82SR130FSBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.13 OHM 1.5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8573 pcs Datuen fitxa RWR82SR130FSBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±650ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.078" Dia x 0.312" L (1.98mm x 7.92mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR82S Erresistentzia 130 mOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR82SR130FSBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 130 mOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound