RWR82S49R9FSB12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR82S49R9FSB12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 49.9 OHM 1.5W 1% AXIAL
Fitxak: RWR82S49R9FSB12.pdf
  • Mezua
RWR82S49R9FSB12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR82S49R9FSB12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 49.9 OHM 1.5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 16039 pcs Datuen fitxa RWR82S49R9FSB12.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.078" Dia x 0.312" L (1.98mm x 7.92mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR82S Erresistentzia 49.9 Ohms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR82S49R9FSB12-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 49.9 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound