RWR81SR261FSBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR81SR261FSBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.261 OHM 1W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR81SR261FSBSL.pdf
  • Mezua
RWR81SR261FSBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR81SR261FSBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.261 OHM 1W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 11413 pcs Datuen fitxa RWR81SR261FSBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±650ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Erresistentzia 261 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR81SR261FSBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 261 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound