RWR81SR182FSRSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR81SR182FSRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.182 OHM 1W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR81SR182FSRSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RWR81SR182FSRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR81SR182FSRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.182 OHM 1W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10008 pcs Datuen fitxa RWR81SR182FSRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±650ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Erresistentzia 182 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR81SR182FSRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 182 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound