RWR81S47R0FSBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR81S47R0FSBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 47 OHM 1W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR81S47R0FSBSL.pdf
  • Mezua
RWR81S47R0FSBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR81S47R0FSBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 47 OHM 1W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 13358 pcs Datuen fitxa RWR81S47R0FSBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Erresistentzia 47 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR81S47R0FSBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 47 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound