RWR81S1050FSRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR81S1050FSRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 105 OHM 1W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR81S1050FSRSL.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RWR81S1050FSRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR81S1050FSRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 105 OHM 1W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 15442 pcs Datuen fitxa RWR81S1050FSRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Erresistentzia 105 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR81S1050FSRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 105 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound