RWR80SR511DRRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR80SR511DRRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.511 OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Fitxak: RWR80SR511DRRSL.pdf
  • Mezua
RWR80SR511DRRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR80SR511DRRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.511 OHM 2W 0.5% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7010 pcs Datuen fitxa RWR80SR511DRRSL.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Erresistentzia 511 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR80SR511DRRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 511 mOhms ±0.5% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound