RWR80S5000FSBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR80S5000FSBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 500 OHM 2W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR80S5000FSBSL.pdf
  • Mezua
RWR80S5000FSBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR80S5000FSBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 500 OHM 2W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 11649 pcs Datuen fitxa RWR80S5000FSBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Erresistentzia 500 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR80S5000FSBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 500 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound