RWR80S4220DMRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR80S4220DMRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 422 OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Fitxak: RWR80S4220DMRSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
  • Mezua
RWR80S4220DMRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR80S4220DMRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 422 OHM 2W 0.5% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9677 pcs Datuen fitxa RWR80S4220DMRSL.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Erresistentzia 422 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR80S4220DMRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 422 Ohms ±0.5% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound