RWR80S3011FSS70
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR80S3011FSS70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 3.01K OHM 2W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR80S3011FSS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RWR80S3011FSS70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR80S3011FSS70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 3.01K OHM 2W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 22579 pcs Datuen fitxa RWR80S3011FSS70.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Erresistentzia 3.01 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR80S3011FSS70-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 3.01 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound