RWR80S2R71DRBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR80S2R71DRBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.71 OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Fitxak: RWR80S2R71DRBSL.pdf
  • Mezua
RWR80S2R71DRBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR80S2R71DRBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.71 OHM 2W 0.5% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10353 pcs Datuen fitxa RWR80S2R71DRBSL.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Erresistentzia 2.71 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR80S2R71DRBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 2.71 Ohms ±0.5% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound