RWR80S17R8FSBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR80S17R8FSBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 17.8 OHM 2W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR80S17R8FSBSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
  • Mezua
RWR80S17R8FSBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR80S17R8FSBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 17.8 OHM 2W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 14331 pcs Datuen fitxa RWR80S17R8FSBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Erresistentzia 17.8 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR80S17R8FSBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 17.8 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound