RWR80S1290DRRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR80S1290DRRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 129 OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Fitxak: RWR80S1290DRRSL.pdf
  • Mezua
RWR80S1290DRRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR80S1290DRRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 129 OHM 2W 0.5% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 11076 pcs Datuen fitxa RWR80S1290DRRSL.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Erresistentzia 129 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR80S1290DRRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 129 Ohms ±0.5% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound