RWR80NR698FSB12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR80NR698FSB12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.698 OHM 2W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR80NR698FSB12.pdf
  • Mezua
RWR80NR698FSB12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR80NR698FSB12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.698 OHM 2W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7673 pcs Datuen fitxa RWR80NR698FSB12.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR80N Erresistentzia 698 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR80NR698FSB12-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 698 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound