RWR80N4R70DMBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR80N4R70DMBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.7 OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Fitxak: RWR80N4R70DMBSL.pdf
  • Mezua
RWR80N4R70DMBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR80N4R70DMBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.7 OHM 2W 0.5% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7104 pcs Datuen fitxa RWR80N4R70DMBSL.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR80N Erresistentzia 4.7 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR80N4R70DMBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 4.7 Ohms ±0.5% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound