RWR80N1401FSBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR80N1401FSBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.4K OHM 2W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR80N1401FSBSL.pdf
  • Mezua
RWR80N1401FSBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR80N1401FSBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.4K OHM 2W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9827 pcs Datuen fitxa RWR80N1401FSBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR80N Erresistentzia 1.4 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR80N1401FSBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 1.4 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound