RWR78SR570FSRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR78SR570FSRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.57 OHM 10W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR78SR570FSRSL.pdf
  • Mezua
RWR78SR570FSRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR78SR570FSRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.57 OHM 10W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10539 pcs Datuen fitxa RWR78SR570FSRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR78S Erresistentzia 570 mOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR78SR570FSRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 570 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound