RWR78S8251FSB12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR78S8251FSB12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 8.25K OHM 10W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR78S8251FSB12.pdf
  • Mezua
RWR78S8251FSB12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR78S8251FSB12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 8.25K OHM 10W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 15034 pcs Datuen fitxa RWR78S8251FSB12.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR78S Erresistentzia 8.25 kOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR78S8251FSB12-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 8.25 kOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound