RWR78S47R0DMBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR78S47R0DMBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 47 OHM 10W 0.5% WW AXIAL
Fitxak: RWR78S47R0DMBSL.pdf
  • Mezua
RWR78S47R0DMBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR78S47R0DMBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 47 OHM 10W 0.5% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10259 pcs Datuen fitxa RWR78S47R0DMBSL.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR78S Erresistentzia 47 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR78S47R0DMBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 47 Ohms ±0.5% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound